הכשרה למנהלים

הגדרה:"אימון מנהלים – אימון רצוף למנהיגים אשר נעשה אחד על אחד, המתוכנן כחלק מתוכנית פיתוח ניהולית כדי לספק ידע ומיומנויות בתחום מסוים." ( מתוך BNET Business Dictionary)

הגדרה: "אימון – שיטה מסוימת של הנחיה, הדרכה והכשרה של פרט או קבוצה, עם יעד להשיג מטרה כלשהי או לפתח מיומנויות מסוימות. יש הרבה דרכים לאמן ומגוון רב של שיטות אימון."
מתוך Wikipedia

אם אתה מחזיק בעמדה ניהולית, סביר להניח שכבר הגעת להצלחה בחיים. סביר להניח שהמעמד שלך הוא גבוה יותר משל הרבה אנשים אחרים. כמו כן, סביר גם להניח שעם ההצלחה והמעמד אתה חווה לעיתים שחיקה, עומס, נטל של אחריות, חוסר הערכה מצד הסובבים אותך, עליות וירידות במצבי רוח או אי-נוחות בשל תגובות שליליות של העובדים שלך.
כמנהל בעל ותק עברת תקופות טובות, אך גם מצבים קשים…


האם אתה יכול להיזכר ביום שהיה לך מצב רוח יוצא מן הכלל והיית בהתלהבות רבה מהחיים? איך הלך לך באותו יום בעבודה? מה מונע ממך כל יום להרגיש כך?
האם יש אנשים שאיתם קל לך לתקשר ואילו יש אנשים שמצב הרוח שלך יורד מעצם המחשבה לדבר איתם? איך היית מרגיש אם יכולת לתקשר עם כל אחד בצורה שווה?
האם אתה נתקל במצבים שבהם אין לך מושג מה הצעד הבא הנכון? איך היית מרגיש לו ידעת בביטחון מה הפעולה הנדרשת בכל מצב נתון?

ייתכן ולא תמיד יש לך כלים מתאימים כדי להתמודד עם מצבים מסוימים או לעשות תכנון נכון אשר יביא להתרחבות ולשגשוג גדול יותר של העסק שלך.
אם אתה קורא שורות אלה, סביר להניח שיש לך מספיק אינטליגנציה כדי להבין שקיימת אפשרות להשתפר.
ברור שהחיים היו קלים יותר לו הייתה קיימת שיטה ודאית להשיג את המצבים הרצויים עבורך כמנהל.

והשיטה הזאת אכן קיימת.
ישנה הכשרה למנהלים אפקטיבית המכילה ידע יישומי מדוייק בו מנהלים משתמשים.

מרכז דרור