שיפור עצמי ופיתוח יכולות

היכולות שלך והפוטנציאל שלך גדולים הרבה יותר ממה שנדמה לך. חוויות החיים, כשלונות, אובדנים ועוד הפחיתו את הפוטנציאל האדיר הטמון בך. אבל יש לכך פיתרון. אתה יכול להשיב לעצמך את האושר, הפוטנציאל והיכולות האדירות שלך על ידי אודיטינג.
ההגדרה המדויקת של אודיטינג היא: הפעולה של הצבת שאלה לאדם (שהוא יכול להבין ולענות עליה), קבלת תשובה על השאלה הזאת, ומתן וידוע על התשובה.


אדם שקיבל הכשרה והוסמך לשפר אנשים באמצעות אודיטינג מכונה אודיטור. ההגדרה של אודיטור היא "אדם שמקשיב", מהמילה הלטינית audire, שפירושה "לשמוע או להקשיב". אודיטור הוא יועץ רוחני.
באודיטינג משתמשים בתהליכים – סדרות מדוייקות של שאלות הנשאלות על-ידי האודיטור, או הנחיות שהוא נותן, כדי לעזור לאדם לאתר אזורים של מצוקה רוחנית, לגלות דברים על עצמו ולשפר את מצבו.

 
ללא קשר להתנסויות של האדם או לרקע שלו, האדם מקבל עזרה לא רק באיתור איזורים של מצוקה רוחנית או של קושי בחייו, אלא אף באיתור מקורם. על-ידי כך, אדם יכול לשחרר עצמו ממחסומים לא רצויים שמעכבים, עוצרים או מקהים את יכולותיו הטבעיות, ולהגביר את יכולותיו אלה כדי להפוך להיות יותר בהיר מחשבה ובעל יכולת רבה יותר.